Nejčastější dotazy ke hře Big Farm

1. Co je úkolem této hry ?

Úkolem hry je vybudovat velkou a úspěšnou farmu !
Navíc můžete pěstovat různé druhy plodin, starat se o zvířata a vyrábět nejrůznější druhy zboží a dále jej zpracovávat. Kromě toho máte možnost vytvořit si výkonný systémový koloběh a tím udělat svou farmu ještě více prosperující.

2. Co znamenají symboly na levé straně ?

Zde najdete úkoly a zakázky (Quests) od různých osob. S každým novým obsahem hry dostanete i nové úkoly.
Když splníte tyto úkoly, můžete získat skvělé odměny - proto se vyplatí neustále sledovat nové výzvy.

3. Jak vyrobíte zboží a výrobky ?

Vyrobit zboží je v podstatě velmi snadné, když se farmě trochu věnujete. Na jedné straně je možné použít různé osivo na vašich polích a hotový zboží pak jednoduše prodat. Navíc byste měli krmit svá zvířata a starat se o hnojivo potřebné pro vaše pole.

Samo od sebe na farmě nenaroste nic, ale když dáváte pozor a staráte se o ni, tak už jste uprostřed celého výrobního procesu.

4. Jak získat zlato ?

Existuje mnoho možností, jak získat zlato. Zlato můžete získat za každý nový level jako dárek. Další možnost je získat zlato za každodenní hraní. To ale platí jen, pokud se přihlásíte několik dní v kuse za sebou.
Navíc můžete zlato získat za úkoly ve hře, které dostanete za odměnu.
A pokud ani to nestačí, je samozřejmě možnost koupit si zlato v našem online obchodě.

5. Jaké výhody má zahradní vybavení, které si můžete koupit za zlato ?

Nástroje, které můžete získat na trhu vám zajistí pěknou řadu výhod !
Např. nečekáte na produkci, protože např. zvířecí potravu nemusíte vyrábět ve mlýně. Potrava je již hotová, chutná vašim zvířatům a je možné ji mít k dispozici hned. Kromě toho dostanete za použití ještě více bodů zkušenosti. Tzn.: Postupujete ve hře rychleji.
Ve stručnosti zrychlují prémiové nástroje za zlato váš herní zážitek a spoustu věcí zjednodušuje.

6. Proč máte možnost vylepšovat budovy ?

Budovy byste měli vylepšovat, abyste mohli využít celý jejich potenciál. Váš mlýn bude například po každém vylepšení rychlejší. Nebo vaše domy budou mít více obyvatel.
Největší výhodou je však úspora místa, kterou máte na rozdíl od výstavby nové budovy. Farma má omezené místo a měli byste z něj vytěžit co nejvíce.

7. Co můžete dělat ve zprávě farmy ?

Ve zprávě farmy si můžete udělat přehled o svém zboží a farmářských potřebách. Zde nakoupíte prémiové farmářské potřeby nebo můžete prodat své zboží.
Navíc slouží zpráva farmy jako přehled pro všechno, co je potřeba na vaší farmě, např. listí, hnůj, všechno zvířecí krmivo nebo hnojivo. Zde můžete vidět vše najednou.

8. Jak můžete uskladnit nebo opět použít dekoraci ?

Když chcete uložit do skladu dekoraci, musí být nejprve plně dostavěna. Pak kliknete jednoduše na dekoraci a vyberete v kruhovém menu bod "Uskladnit". Tak zmizí vaše dekorace z farmy a umístí se v inventáři.
Pokud ji chcete znovu umístit, můžete pomocí hlavní nabídky v dolní části obrazovky opět otevřít inventář, a odtud umístit dekoraci opět na vaši farmu.

9. K čemu potřebujete i zaměstnance, a jak je máte udržet spokojené ?

Když jsou vaši zaměstnanci spokojeni, ušetříte na nich provozní náklady v každé výrobě. Čím více spokojeni jsou, tím lépe pracují, a tím méně dojde poruchám při výrobě. Když budou nespokojeni, zvýší se i náklady na výrobu.
Je velmi snadné dosáhnout, aby byli vaši zaměstnanci šťastní: Chtějí si zpříjemnit čas na farmě díky dekoracím, aby se vyrovnala těžká práce. Dbejte na to, abyste měli dost obytných domů pro své zaměstnance, aby měli kde spát, ale nezapomeňte, že obytné doby snižují spokojenost vašich zaměstnanců.
Pokud tedy budete mít spoustu obytných domů, dbejte na to, abyste je vždy vyrovnali dostatečným množstvím dekorací.

10. Jak můžete rozšířit vaši farmu ?

Kolem vaší farmy jsou nepoužívané a zaplevelené plochy trávy. Když kliknete na ukazatel uprostřed této plochy, můžete tuto zdivočelú plochu přikoupit k vaší farmě a získat tak větší plochu, kterou můžete obrábět. Můžete si ji pořídit jako za farmdolary, tak i za zlato.

TOPlist